Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії

17 Травня, 2022

Ендопротезування Київ

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ТИМЧАСОВО ПРИЗУПЕНИЙ ДО ВЕРЕСНЯ!

Можливості сучасної медицини всесильні. Якщо раніше зруйнована через хворобу або травми поверхню суглоба загрожувала пацієнтові інвалідністю, то сьогодні безкоштовне ендопротезування здатне повернути свободу рухів, соціальну активність і впевненість в собі.

Можливості безкоштовного ендопротезування – свобода руху без болю

Кращий спосіб відновити рухливість суглоба – зробити операцію. Таку можливість киянам дарує Київська міська програма безкоштовного ендопротезування колінного суглобу. Хірург-ортопед Володимир Новіков сам вибирає модель і тип протеза для пацієнта в залежності від стану суглоба і діагнозу.

Додаткові витрати на операцію : анестезія, медикаментозне покриття, антибактеріальні пелюшки, антибіотики і пакет ліків – пацієнти покривають самостійно.

Дізнатися деталі безкоштовної програми ендопротезування (державна програма по заміни суглобів 2021), отримати безкоштовну консультацію з приводу операції, телефонуйте:

+38 (067) 360 1155

+38 (066) 206 9494

Тільки за попереднім записом

Увага! Програма доступна лише для пацієнтів з пропискою у Києві!

Приходьте на прийом за адресою: м Київ, вул. Котельникова, 95, Київська клінічна лікарня №7.

Що таке ендопротезування

Це хірургічне втручання, в ході якого замінюють ушкоджений суглоб на штучний імплант (ендопротез). До безкоштовного ендопротезування вдаються пацієнти з діагнозами:

 • диспластичні артрози;
 • ревматоїдні артрити;
 • асептичні некрози головки стегнової кістки;
 • дегенеративно-дистрофічні артрити і артрози;
 • посттравматичні артрози;
 • хибні суглоби шийки стегна і плеча;
 • ускладнення псоріазу, ревматизму, подагри;
 • вікові дегенеративні зміни;
 • внутрішньосуглобові переломи.

Показання для ендопротезування

Хірургічне втручання рекомендують при:

 • сильного болю при будь-якому русі;
 • дискомфортних відчуттях під час спокою і сну;
 • хронічного набряку і запаленні суглоба, які не знімаються знеболюючими і протизапальними засобами;
 • деформації і тугоподвижности суглоба;
 • відсутність результату від медикаментозного лікування.

У такому випадку у хворого два варіанти: шлях до інвалідності або операція по заміні суглоба.

Види ендопротезів

В ході безкоштовного ендопротезування кульшового суглоба в Україні або заміни інших суглобів ніг, плечового пояса хірург-ортопед Володимир Новіков працює з кращою продукцією зарубіжних медичних компаній: США (Streicer – howmedica), Швейцарія (VATHYS), Німеччина (OHST, Keramed), Великобританія (Biomet Merk), J & J, Zimmer, DePluy. Всі протези виготовляються з біоінертних матеріалів і не відторгаються організмом пацієнта.

Штучні суглоби і робочі поверхні суглобів роблять з:

 • металопластику

Цей вид протезів використовується частіше інших. Він доступний, міцний легкий. Але якщо такий ендопротез безкоштовний використовується для операції пацієнтам молодше 15 років або любителям активного способу життя, то необхідно кожні 10 років робити заміну імпланта. Переваги — демократична вартість. Тому даний вид протезів успішно застосовується в ході безкоштовного ендопротезування кульшового суглоба в Україні для пацієнтів старше 60 років;

 • металу

Найнадійніший вид протеза, якому не загрожує знос. Фірми-виробники дають гарантію на таку конструкцію від 20 років. Тому застосовуються для ендопротезування молодих пацієнтів та дітей.

Що стосується фіксації конструкції, то кріплять ендопротез з допомогою цементного поліметилметакрилату або ніжок імпланта, які розміщені в кістку пацієнта, яка з часом інтегрується в кісткову тканину.

Часто пацієнти запитують хірурга-травматолога: “А можна я сам оберу тип, марку протеза та спосіб фіксації?”. Відповідь фахівців завжди один: імплант вибирає тільки лікар, залежно від складності випадку, виду суглоба і способу фіксації конструкції.

Якщо раніше ціна на ендопротезування була непосильна для простих українців, то зараз все змінилося: запущена і працює Державна програма ендопротезування в Україні. Так ортопед-травматолог вищої категорії Володимир Новіков разом з командою діагностів, медсестер і анестезіологів десятиліттями проводить процедури заміни суглобів.

При зверненні до фахівця пацієнт отримує якісну медичну допомогу, індивідуальний підхід до кожного випадку, чуйність і професіоналізм.

Новини

Перелом шийки стегна

Перелом шийки стегна належить до досить небезпечної травми, зіткнутися з якою можуть як літні, так і молоді люди. Але найчастіше з цією проблемою стикаються саме літні пацієнти, і тоді лікування...

З Днем Незалежності України!

Колеги, любі пацієнти, друзі! Вітаю вас зі святом нашої так важко здобутої Незалежності. Свято, яке уособлює вікову незламність українського народу. Сьогодні, як ніколи розумієш значення слова “свобода” і що за...

Прибрати кісточку на нозі в домашніх умовах: правда чи міф

Кісточки на великих пальцях ніг – це одне із найпоширеніших захворювань опорно-рухового апарату, з якими ми стикаємося. Якщо розглядати медичну термінологію, таку освіту називають вальгусною деформацією. При виникненні такої кісточки...