Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії

Пост був змінений: 16 Січня, 2023

Ендопротезування колінного суглоба

Коліна протягом усього життя піддаються серйозним випробуванням – велика частина всієї ваги і відповідно всіх навантажень припадають саме на них. На жаль, досить часто вони травмуються і це істотно псує смак життя. Якщо травма серйозна або якщо довго не звертатися до лікаря, може знадобитися оперативне втручання або навіть установка імпланту – ендопротезування. У деяких випадках це єдиний варіант повернути нормальний функціонал ноги.

Що таке протезування колінного суглоба

Тотальне ендопротезування колінного суглоба Ендопротезування – операція по заміні пошкодженої, зруйнованої або і зовсім втраченої частини колінного суглоба (або повна заміна всього механізму) на протез. Підбирають протез індивідуально так, щоб він точно повторював за формою «рідний» оригінальний суглоб. Найчастіше весь зв’язковий апарат не видаляють і намагаються по можливості залишити якомога більше уцілілих частин.

У яких випадках потрібна заміна колінного суглоба?

Показаннями до ендопротезування є такі захворювання або травми:

  • артроз або артрит (у тому числі і ті, які виникли після травм);
  • ревматоїдний поліартрит;
  • пошкодження зв’язкового апарату;
  • внутрісуглобні переломи і пошкодження, які неправильно зрослися і заважають нормальній роботі механізму.

Якщо узагальнити, то подібні операції проводяться, коли кістка зруйнована настільки, що не підлягає відновленню або ж великий ризик того, що руйнування буде прогресувати. Також, якщо через хворобу ускладнено рух і взагалі функціонал.

Як відбувається операція-ендопротезування коліна

Заміна колінного суглоба ціна якої варіюється в залежності від багатьох факторів – операція досить серйозна. Тому в першу чергу фахівець повинен переконатися, що вона необхідна. Для цього пацієнта направляють на рентген.

У разі підтвердження діагнозу і необхідності ендопротезування, доктор Володимир Новіков підбирає протез в індивідуальному порядку так, щоб він максимально повторював оригінальний суглоб.
Операція по заміні колінного суглоба проходить трохи більше години. Розкривається коліно, видаляється пошкоджену ділянку і на його місце кріпиться протез. Уже в перший день після операції хворому рекомендують розминати ногу легкими рухами, але не вставати з ліжка. На другий день можна давати мінімальні навантаження на коліно, а от ходити можна починаючи з третього дня, правда тільки з милицею. До звичайного ритму життя можна повертатися через півтора місяці.

Кваліфікація – запорука успіху

Ендопротезування колінного суглоба Тотальне ендопротезування колінного суглоба іноді єдиний варіант лікування, який може допомогти відновити функціонал. Але тут дуже багато залежить від самого лікаря – чи зможе він правильно підібрати протез, встановити його і підібрати реабілітаційні методики.

Як і в більшості сфер нашого життя – в цьому теж ключову роль відіграє досвід. Тільки досвідчений фахівець зможе дійсно якісно і професійно провести операцію і повернути нозі нормальний функціонал, а пацієнтові – радість повноцінного життя.

Ми проводимо операції багато років і в нашому арсеналі крім знань і передових технологій є колосальний досвід. Вся методика відпрацьована на 100% і адаптована під кожен окремий випадок. Ми проводимо успішні операції навіть у дуже літніх людей.

Ціна ендопротезування в Києві від 85 000 гривен. Отримати попередню консультацію можна за контактним номером в шапці сайту. Ви можете записатися на консультацію або операцію до ведучого лікаря – ортопеда-травматолога вищої кваліфікаційної категорії – Новікову Володимиру Володимировичу.

Безкоштовна консультація ортопеда: +38 (066) 206 9494

 

Пацієнти після ендопротезування колінного суглоба

Новини

З Днем Незалежності України!

Колеги, любі пацієнти, друзі! Вітаю вас зі святом нашої так важко здобутої Незалежності. Свято, яке уособлює вікову незламність українського народу. Сьогодні, як ніколи розумієш значення слова “свобода” і що за...

Прибрати кісточку на нозі в домашніх умовах: правда чи міф

Кісточки на великих пальцях ніг – це одне із найпоширеніших захворювань опорно-рухового апарату, з якими ми стикаємося. Якщо розглядати медичну термінологію, таку освіту називають вальгусною деформацією. При виникненні такої кісточки...

Бурсит колінного суглоба

Коліно належить до найбільших суглобів в організмі людини і досить часто страждає від різних травм. З боку лікарів травматологів досить часто зустрічаються різні проблеми, серед яких виділяють бурсит колінного суглоба....