Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії

Пост був змінений: 16 Січня, 2023

Вальгусна деформація (кісточка ноги)

ВАЛЬГУСНА ДЕФОРМАЦІЯ ВЕЛИКОГО ПАЛЬЦЯ СТОПИ

Вальгусная деформация Однією з найпоширеніших ортопедичних проблем на сьогоднішній день є вальгусна деформація стопи . Під таким складним медичним терміном мається на увазі викривлення плюснефалангового суглоба, при якому великий палець ноги відхиляється в сторону. У народі такий зовнішній дефект більш відомий, як шишки або кісточки на стопах. Багато людей роками страждають від цієї проблеми, навіть не здогадуючись, що позбутися від неї можна швидко і безболісно!

ЧОМУ ВИНИКАЄ вальгусна деформація?

Причин освіти некрасивих кісточок на ногах кілька. По-перше, вальгусна деформація великого пальця стопи може розвинутися через спадкової схильності. Тобто, якщо ноги ваших батьків «прикрашають» шишки, з великою ймовірністю такі можуть з’явитися з часом і у вас. По-друге, вальгусна деформація ніг ; може виникнути через плоскостопість або клишоногості, остеопорозу або ендокринних порушень. Але найчастіше причиною кісточок на ногах, особливо у жінок (у яких, до речі, ця проблема зустрічається частіше), стає … неправильна взуття! Якщо ви кожен день одягаєте босоніжки на високих шпильках або туфлі з вузькими носами, вальгусной деформації не уникнути … Адже в такому взутті стопа знаходиться у викривленому положенні, а навантаження розподіляється нерівномірно і припадає на передній відділ стопи. В результаті день у день ця зона деформується і через деякий час «вилазять» шишки …

КОЛИ БИТИ ТРИВОГУ?

Вальгусна деформація ніг , як правило, розвивається повільно. І чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим безболісніше зможете вирішити проблему! Перші симптоми, які повинні насторожити, – це часті болі в суглобах стопи, постійне відчуття втоми в ногах, а також складності при підборі взуття (всі моделі здаються незручними). Далі починають відбуватися зовнішні зміни – великий палець стопи відхиляється в сторону, а інші пальці деформуються. Як тільки ви помітили, що кісточка почала зростати, негайно вживайте заходів! Адже при відсутності лікування суглоби остаточно деформуються, що може привести до хронічного бурситу, артрозу, хвороби Дейчлендера (перебудові плеснових кісток) … Вальгусна деформація великого пальця стопи

вальгусна деформація виліковна!

Лікування вальгусной деформації найкраще довірити кваліфікованому ортопеда або травматолога. Звернувшись в нашу клініку, ви не тільки отримаєте консультацію, а й спільно з лікарем-травматологом вищої кваліфікаційної категорії Новіковим Володимиром Володимировичем зможете підібрати найефективніший спосіб лікування саме для вас. Адже до кожного пацієнта у нас застосовується індивідуальний підхід, що дуже важливо при такій проблемі!

Лікар проведе огляд і призначить обстеження. Як правило, це рентгенографія стопи в трьох проекціях і плантографія (відбитки стопи, щоб визначити, чи є плоскостопість). Виходячи з результатів, призначається лікування, яке буде залежати від стадії. На початкових – можливо коригувати викривлення за допомогою ортопедичних устілок. А ось на запущеній стадії доведеться застосувати оперативне втручання. Причому, вид операції безпосередньо залежить від ступеня деформації – це може бути операція як на м’якої тканини, так і на кістки.

Але навіть якщо у вашому випадку врятувати ситуацію може тільки оперативне втручання, не варто панікувати завчасно! Подібні операції Новіков Володимир Володимирович проводить уже багато років, позбавляючи людей від негарних кісточок на ногах.

Спосіб лікування вальгусной деформації стопи нашим доктором відрізняється низькою травматичністю і швидким відновленням.

Тривалість операції: близько 1 години (на одній нозі). Потім пацієнт знаходиться під наглядом у стаціонарі 3-5 днів, після чого може відправлятися додому.

Практично відразу після операції можливі навантаження – вже на 2-3 день людина може ходити, наступаючи на п’яти. Правда, повна реабілітація настає лише через 4-6 тижнів.

На замітку

  • Проходьте профілактичні оглянь ортопедом, щоб вчасно виявляти плоскостопість.
  • Носіть правильне взуття: відмовтеся від дуже високих шпильок і туфель з гострими носками.
  • Намагайтеся використовувати ортопедичні устілки.

Якщо ви помітили, що на ногах почали рости шишки, негайно звертайтеся до лікаря!

Дізнатися вартість операції, а також проконсультуватися або записатися на оперативне втручання до ортопеда-травматолога вищої кваліфікаційної категорії Новикову Володимиру Володимировичу можна за наведеним нижче телефону.

З радістю відповімо на всі Ваші запитання! ☎ +38 (066) 206-94-94

Новини

З Днем Незалежності України!

Колеги, любі пацієнти, друзі! Вітаю вас зі святом нашої так важко здобутої Незалежності. Свято, яке уособлює вікову незламність українського народу. Сьогодні, як ніколи розумієш значення слова “свобода” і що за...

Прибрати кісточку на нозі в домашніх умовах: правда чи міф

Кісточки на великих пальцях ніг – це одне із найпоширеніших захворювань опорно-рухового апарату, з якими ми стикаємося. Якщо розглядати медичну термінологію, таку освіту називають вальгусною деформацією. При виникненні такої кісточки...

Бурсит колінного суглоба

Коліно належить до найбільших суглобів в організмі людини і досить часто страждає від різних травм. З боку лікарів травматологів досить часто зустрічаються різні проблеми, серед яких виділяють бурсит колінного суглоба....